Etusivu » TANSSIOPISTO » Lukujärjestys

Lukujärjestys

BALETTISALI

 

Maanantai

16.00-17.30 Baletti 7 2001-2005s. (19-15v.)
17.30-18.30 Baletti 2 2011s. (9v.) kärkitossut 
18.30-19.30 Baletti 4 2009-2010s. (11-10v.)
19.30-21.00 Baletti 6 2006-2007s. (14-13v.)

 

Tiistai

16.15-17.15 Baletti 1 2012s. (8v.)
17.15-18.00 Lasten baletti 2014-2015s. (6-5v.)
18.00-19.00 Baletti 3 2010-2011s. (10-9v.)
19.00-20.00 Aikuisbaletti avointaso
20.10-20.40 Kärkitossut aikuiset

 

Keskiviikko

16.00-17.30 Baletti 7 2001-2005s. (19-15v.)
17.30-18.30 Alkeisbaletti 2013s. (7v.) B-ryhmä
18.30-19.30 Baletti 4 2009-2010s. (11-10v.)
19.30-21.00 Baletti 5 2008-2009s. (12-11v.)

Torstai

16.00-17.30 Baletti 7 2001-2005s. (19-15v.)
17.30-18.30 Baletti 3 2010-2011s. (10-9v.)
18.30-20.00 Baletti 5 2008-2009s. (12-11v.)
20.00-21.00 Ballet Workout / Cardio Ballet


Perjantai

16.00-17.00 Balettitekniikka EK ryhmät
17.00-18.00 Baletti 2 2011s. (9v.) kärkitossut 
18.00-19.30 Baletti 6 2006-2007s. (14-13v.)
19.30-20.30 Aikuisbaletti avointaso / alkeet
20.30-21.00 Rentouttavaa venyttely

 

Lauantai

10.00-10.30 Satubaletti 2017s. (3v.)
10.30-11.15 Lasten baletti 2016s. (4v.)
11.15-12.00 Lasten baletti 2015s. (5v.)
12.00-12.45 Esibaletti 2014s. (6v.)
12.45-13.45 Alkeisbaletti 2013s. (7v.) A-ryhmä

 

TANSSISALI

Maanantai
16.30-17.30 
17.30-18.15 Lasten tanssi 2014-2013s. (6-7v.)
18.15-19.15 Showjazz 2008-2006s. (12-14v.)
19.15-20.45 Nykytanssi edistyneet +14v.

Tiistai
16.30-17.30 
17.30-18.30 Nykytanssi 2009-2007s. (11-13v.)
18.30-19.30 Jazz/Contemporary jazz +11v.
19.30-21.00 Nykytanssi edistyneet +14v.

Keskiviikko
16.30-17.30 Showtanssi 2012-2011s. (8-9v.)
17.30-18.30 Showtanssi/Fusion 2011-2008s. (9-12v.)
18.30-20.00 Showjazz edistyneet +15v.
20.00-21.00 Fusion +13v.

Torstai (13.8.-29.10.2020)

16.00-17.00 EK lapset MTO CupCakes koreo.
17.00-18.00 EK lapset MTO ButterCups koreo.
18.00-19.00 EK juniorit MTO FireFlies koreo.
19.00-20.00 EK aikuiset koreo.
20.00-21.00 EK juniorit MTO Illusions koreo.

 

Torstai (5.11.2020-13.5.2021)

16.00-17.00 EK lapset koreo.
17.00-18.00 EK minijuniorit koreo.
18.00-19.00 EK juniorit 1 koreo.
19.00-20.00 EK aikuiset koreo.
20.00-21.00 EK juniorit 2 koreo.

 

Perjantai

16.00-17.00 EK lapset+minijuniorit tekniikka
17.00-18.00 EK aikuiset+juniorit tekniikka
18.00-19.00 EK juniorit muodostelma koreo.
19.00-20.30 Showtanssi aikuiset (Sannina)

 

Lauantai

10.30-11.30 
11.30-12.30 
12.30-13.30 
13.30-14.30